Statistiques – Récréatif

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque ullamcorper nisl mi, eu rutrum lacus maximus ac. Ut eget ipsum eget tellus consectetur mollis. Maecenas at finibus urna.

Statistiques – Récréatif

RangJoueurÉquipePTSASTSTLBLK3PMMJ
1Alexis GuillemetteLes Has been221000017
2Carlos VasquezThe Dream Killers139000015
3Thomas ButlerBricksss113000016
4Jeremy GauthierLes Boules de Chicago96000018
5Antoine NicolGreen daddy’s85000017
6Gabriel RichardLes golfeurs56000016
7Justin Chabot-LessardLes Ténèbres54000016
8Mikale FontaineLes Semi-Croquants54000013
9Antoine BourassaLes golfeurs53000014
10jacob guyonLes Ténèbres50000015
11Xavier GauthierLes Ténèbres49000017
12Louka St-PierreLes Ténèbres48000016
13Alexis RenaudLes golfeurs47000015
14Mateo Rey RojasThe Looney Tunes46000015
15Audrey LessardLes golfeurs46000017
16Stéphanie DupuisLes golfeurs43000017
17Alex LemieuxBlack Sheeps42000014
18Camilo Andres Torres ReyesThe Looney Tunes40000015
19Even RoyLes Tannants33000017
20Alejandro Rey RojasThe Looney Tunes33000015
21Samuel PatenaudeBlack Sheeps32000017
22Antoine DelageLes Tannants31000017
23Zack RodrigueLes Tannants30000014
24Jakob GauthierLes Ténèbres29000016
25Samuel TurcotteLes Tannants27000014
26Hugo Le BrunBlack Sheeps27000016
27Michael SageBlack Sheeps26000010
28Krystel RichardLes Has been26000014
29Erick FloresThe Looney Tunes25000013
30Gabriel BretonBlack Sheeps20000017
31Ève BazinLes Has been20000016
32Gabriel BoulangerLes Semi-Croquants1900006
33Thierry MonfetteLes Semi-Croquants19000016
34Olivier BoudreaultLes Ténèbres18000017
35Christine LajoieLes Has been16000013
36Samuel SévignyLes Tannants16000014
37Karine RichardLes Has been15000012
38Frederik FaucherLes golfeurs15000013
39Thomas BrûléGreen daddy’s1300006
40Joëlle RichardBlack Sheeps12000012
41Felix TremblayLes Semi-Croquants1100006
42Marilou HamelLes Has been10000015
43Jeremie Laurent-DubreuilLes Semi-Croquants500004
44lydia bessetteLes Ténèbres3000013
45williamLes Has been200003
46Maxime PerreaultLes Tannants200004
47Juan David Velez OcampoThe Looney Tunes200001
48David LessardManchot Fast000000
49Jonathan Chouinard+2 pichets Joël000000
50Charles-Olivier LongpréEnder Dragon000000
51Mathieu VolpeWarm up Warriors000000
52Luc-Étienne BernardWarm up Warriors000000
53Charles-Antoine LapierreWarm up Warriors000000
54Malcom RobitailleLes Jobinotrons000000
55Jordan AbranWarm up Warriors000000
56Andrew ReynoldsB2B000000
57Joël ThouinB2B000000
58Caleb ChartierLes Jobinotrons000000
59William Palardy+2 pichets Joël000000