Statistiques – Compétitif

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque ullamcorper nisl mi, eu rutrum lacus maximus ac. Ut eget ipsum eget tellus consectetur mollis. Maecenas at finibus urna.

Statistiques – Compétitif

RangJoueurÉquipePTSASTSTLBLK3PMMJ
1Antoine NormandThe Bees197000021
2Marc DemersLes bons vieux potes148000019
3Jacob PichéAir Ballers128000019
4David CarrierLes Pogos126000016
5Rade SarenacJagger Bombes108000017
6Axl FrappierLes Pogos99000018
7Jonathan Chouinard+2 pichets Joël93000017
8Charles-Antoine LapierreWarm up Warriors87000015
9jaykob kumpsLes Jobinotrons81000013
10Jasmin GarneauLes ronds dpoel70000017
11Mathieu FerlandAir Ballers67000018
12Éloi CapistranManchot Fast66000016
13Maxime PerreaultLes Tannants65000017
14Alexandre PierremasBlue ballers64000017
15Alexis VoyerB2B62000013
16Joseph-Étienne BérubéLes ronds dpoel58000015
17Jacob DupuisLes bons vieux potes57000018
18dylan beauregardFast n furious52000020
19Félix LarocheAir Ballers50000019
20Joël ThouinB2B50000018
21Alexis GuillemetteLes Has been4900007
22Kenan BasicJagger Bombes47000015
23Olivier LarocqueManchot Fast43000015
24Elliot MercierEnder Dragon4200009
25Gabriel OrregoJagger Bombes40000013
26Tommy ChamaaJagger Bombes39000016
27Willem-Thomas EmondEnder Dragon3800006
28petarVieux Barons3700008
29Tristan ChoquetteLes bons vieux potes36000017
30Alexandre RobertManchot Fast35000010
31David LessardManchot Fast31000014
32Tommy CôtéAir Ballers29000018
33Emile DebloisLes Jobinotrons28000015
34Thomas Pouliot LacroixLes Pogos2700006
35Jordan AbranWarm up Warriors2600009
36Dave LarochelleLes bons vieux potes25000018
37Luka Savioz-BuckThe Bees2300006
38Samuel BlaisVieux Barons23000010
39Luc-Étienne BernardWarm up Warriors23000014
40Marc-Olivier ValadeJagger Bombes22000010
41Laurent HamelWarm up Warriors1900006
42William Palardy+2 pichets Joël1900007
43rodger champagneThe Bees18000010
44Manuel GrondinThe Bees17000014
45Colin HamelLes Jobinotrons15000017
46Louis CorbeilThe Bees15000010
47Henoc MusavuliVieux Barons1300004
48Samuel RivardLes Pogos1300007
49Charles-Philippe MeunierWarm up Warriors1200008
50Liam Wiener LebleuThe Bees1200006
51Andrew ReynoldsB2B12000013
52Bryan Savard MelendezLes Jobinotrons11000017
53Loukas VervilleVieux Barons900003
54Zackary RobichaudFireball900002
55Igor EspinosaWarm up Warriors800004
56Malcom RobitailleLes Jobinotrons7000015
57Olivier LapierreWarm up Warriors600002
58antoninLes Pogos500005
59Mathieu VolpeWarm up Warriors500005
60Philippe RoyLes retraités500002
61Ethan BolducLes Pogos400002
62Caleb ChartierLes Jobinotrons4000012
63tristan goyetteLes Pogos300005
64gabrielThe Bees300002
65michaelWarm up Warriors200006
66Thierrry NormandThe Bees100002
67Thomas BrûléGreen daddy’s000000
68Thomas ButlerBricksss000000
69Antoine NicolGreen daddy’s000000