Statistiques – Compétitif

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque ullamcorper nisl mi, eu rutrum lacus maximus ac. Ut eget ipsum eget tellus consectetur mollis. Maecenas at finibus urna.

Statistiques – Compétitif

RangJoueurÉquipePTSASTSTLBLK3PMMJ
1Antoine NormandThe Bees185000020
2Marc DemersLes bons vieux potes148000019
3Jacob PichéAir Ballers128000019
4David CarrierLes Pogos114000015
5Rade SarenacJagger Bombes108000017
6Axl FrappierLes Pogos95000017
7Jonathan Chouinard+2 pichets Joël93000017
8Charles-Antoine LapierreWarm up Warriors87000015
9jaykob kumpsLes Jobinotrons81000013
10Mathieu FerlandAir Ballers67000018
11Éloi CapistranManchot Fast65000015
12Jasmin GarneauLes ronds dpoel65000016
13Alexandre PierremasBlue ballers64000017
14Maxime PerreaultLes Tannants61000016
15Jacob DupuisLes bons vieux potes57000018
16Alexis VoyerB2B55000012
17Joseph-Étienne BérubéLes ronds dpoel53000014
18dylan beauregardFast n furious52000020
19Félix LarocheAir Ballers50000019
20Joël ThouinB2B50000017
21Alexis GuillemetteLes Has been4900007
22Kenan BasicJagger Bombes47000015
23Olivier LarocqueManchot Fast41000014
24Gabriel OrregoJagger Bombes40000013
25Tommy ChamaaJagger Bombes39000016
26Elliot MercierEnder Dragon3900008
27petarVieux Barons3700008
28Tristan ChoquetteLes bons vieux potes36000017
29Alexandre RobertManchot Fast3200009
30David LessardManchot Fast31000014
31Tommy CôtéAir Ballers29000018
32Emile DebloisLes Jobinotrons28000015
33Thomas Pouliot LacroixLes Pogos2700006
34Jordan AbranWarm up Warriors2600009
35Willem-Thomas EmondEnder Dragon2500005
36Dave LarochelleLes bons vieux potes25000018
37Luka Savioz-BuckThe Bees2300005
38Luc-Étienne BernardWarm up Warriors23000014
39Marc-Olivier ValadeJagger Bombes22000010
40Laurent HamelWarm up Warriors1900006
41William Palardy+2 pichets Joël1900007
42Samuel BlaisVieux Barons1800009
43rodger champagneThe Bees1800009
44Manuel GrondinThe Bees17000013
45Colin HamelLes Jobinotrons15000017
46Louis CorbeilThe Bees1400009
47Henoc MusavuliVieux Barons1300003
48Charles-Philippe MeunierWarm up Warriors1200008
49Samuel RivardLes Pogos1200006
50Andrew ReynoldsB2B12000012
51Bryan Savard MelendezLes Jobinotrons11000017
52Loukas VervilleVieux Barons900003
53Liam Wiener LebleuThe Bees900005
54Zackary RobichaudFireball900002
55Igor EspinosaWarm up Warriors800004
56Malcom RobitailleLes Jobinotrons7000015
57Olivier LapierreWarm up Warriors600002
58antoninLes Pogos500005
59Mathieu VolpeWarm up Warriors500005
60Philippe RoyLes retraités500002
61Ethan BolducLes Pogos400002
62Caleb ChartierLes Jobinotrons4000012
63tristan goyetteLes Pogos300005
64gabrielThe Bees300002
65michaelWarm up Warriors200006
66Thierrry NormandThe Bees100002
67Thomas BrûléGreen daddy’s000000
68Thomas ButlerBricksss000000
69Antoine NicolGreen daddy’s000000